12-13 червня 2024 року в Інституті гідробіології НАН України на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.213.01 відбулися захисти однієї докторської та трьох кандидатських дисертацій зі спеціальності 03.00.10 – іхтіологія. Захисти відбувались у змішаному форматі, участь взяли фахівці-іхтіологи з науково-дослідних установ, ЗВО України та ЄС. Детальну інформацію про кваліфікаційні роботи можна знайти в архіві захищених робіт.
Вітаємо Наталію Рудик-Леуську, Максима Максименка, Михайла Леуського і Максима Халтурина з успішними захистами!
Під егідою Інституту гідробіології НАН України (директор Інституту чл.-кор. Сергій АФАНАСЬЄВ входить до складу керівного наукового комітету конференції)в м. Сібіу, Румунія у вересні 2024 року буде проведено 9-ту Міжнародну конференцію з водного біорізноманіття (Голова Організаційного Комітету – професор Дору БАНАДЮК). Крайній термін онлайн реєстрації та подання тез – 20 серпня 2024 року.